Alsof ik me verveelde, heb ik me ook deze week aangemeld voor de nieuwsbrief van Contentgirls in het kader van van reageren kun je leren. Elke week stuurt Xaviera me nu een lijstje van 5 bloggers waarbij van de reageerder verwacht wordt dat ze op minstens 3 blogs reageren. Mooi initiatief want reacties op een blog(post) krijgen is leuk. Ikzelf hou van een mooie discussie over een post, dat zal hier ben ik bang want minder vaak gebeuren. Maar een compliment op de blog zelf is ook nooit weg, leuker hier dan in Twitter.
Natuurlijk trouwens de blogs waarop ik deze week mag reageren (dat mogen anderen dus ook):
- Bij de kapper
- 10 redenen om je naamvallenfobie te overwinnen
- Lego mag roze zijn
- Mijn overlijdensblog
- Bewust-zijn
Al een tijdje zit ik te dubben of ik me niet eens moet aanmelden bij een groepsblog, waarover deze week ook de #blogpraat discussie ging.
Waarom ik aan zou willen sluiten …makkelijk…ik heb met mijn weblog een minibereik (ik kijk eigenlijk nooit) en bijvoorbeeld een club als Frankwatching of Contentgirls zijn veel gelezen en mooi groot. Ook dat vraagt dan namelijk weer iets van de schrijfvaardigheden. Ik las dat Blogposts met schrijffouten niet gepubliceerd worden….hup Karin ![]()
Wat denk jij? Ben ik goed en brutaal genoeg voor deelname aan een groepsblog?


January 25th, 2012 18:21
Leuk dat ik daar meteen al een paar iederedagbloggers tussen zitten.
ik kijk af en toe bij jou voor het lijstje. waarvoor dank, trouwens.
PS de captcha code is 5 ecu, dat is wat verouderd. het is nu toch gewoon euro?
January 25th, 2012 20:32
en ik weet dan weer dat ik gelezen word….
January 25th, 2012 22:28
Gewoon doen. Je leert er altijd van. En het is een stuk minder eng dan je wellicht denkt. Voor Contentgirls kan je overigens sowieso altijd eerst een gastblog schrijven. Baat het niet, dan schaadt het zeker niet!
Ik zou Xaviera gewoon even tackelen. Ze bijt niet hoor